8. İİT Helal Expo Fuarı

KASIM 2021
İSTANBUL KONGRE MERKEZİ

Neden Katılmalısınız?

ALIM HEYETİ (HOSTED BUYER) PROGRAMINDA KARAR VERİCİLER İLE BULUŞUN! 

8.İİT Helal Expo Fuarı’nda Türkiye, Orta Doğu, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar ve Afrika başta olmak üzere tüm dünyadaki hedef pazardan 500’den fazla satın alma profesyoneli ile tanışacaksınız.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HELAL VİTRİNİNDE TİCARETİNİZİ ARTTIRIN!

Dünyanın en büyük Helal fuarında vitrine çıkarak uluslararası kalımcılara ürün ve ürem gücünüzü anlatabilir, 4 Trilyon Dolar hacmi bulunan helal sektöründe cari payınızı arttırabilirsiniz.

DÜNYA HELAL ZİRVESİ ve ÜST DÜZEY KURUMLAR AYNI MEKANDA!

Uluslararası akademisyenler, kamu ve özel sektör temsilcilerinin kalımı ile gerçekleşen konferans programında sektör ile ilgili son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bakanlıklar, belediyeler, ilgili kamu kurumlarının yetkililerini birebir standlarında ziyaret edebilirsiniz.

TÜM HELAL SEKTÖRLERİ İLE BİR ARAYA GELEREK ORTAK PAYDALARDAN YARARLANMA FIRSATINI YAKALAYIN!

İçerisinde helal gıda, turizm, finans, tekstil, ilaç ve kozmetik gibi bir çok sektörü bulunduran 8. İİT Helal Fuarında, tüm dünyaya markanızı gösterme imkanı yakalarsınız. Sektörün önde gelen firmaları ile pazarın yeni oyuncuları aynı çatı altında bir araya gelerek birbirlerini daha yakından tanıma ve potansiyel müşterilerine kendilerine tanıtma fırsatını kaçırmayınız.

YENİ BAYİLER BULUN!

Helal sektörünün dünyadaki gözdesi olan fuara, önemli iş yatırımcı platformları ile nitelikli profesyonel akını gerçekleşmektedir. Yeni ürünler bulmak, portföylerini genişletmek için Helal Fuarını tercih edecek bu firmalar ve şahıslar ile hızlı ve etkin bir iletişime geçme fırsatı bularak bayilik ağınızı genişletebilirsiniz.

ULUSLARARASI MEDYANIN YOĞUN İLGİSİNİ AVANTAJA ÇEVİRMEYE NE DERSİNİZ?

Helal konusunda dünyanın en büyük organizasyonu olması sebebi ile 8. İİT Helal Expo Fuarı ve Dünya Helal Zirvesi yerli ve yabancı medya sponsorlukları sayesinde uluslararası medyada önemli yansımalar elde etmektedir. Bu nedenle fuarımız prestijinize artı değer katacak önemli ortamlardan birisi olacaktır.