8.İİT Helal Expo Hakkında

 8.İslam İşbirliği Teşkilatı  Helal Fuarı; İslam İşbirliği Teşkilatı (OIC) kuruluşlarından İslam Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT), İslam Ülkeleri Standartlar ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC) ve Discover Events işbirliği ile düzenlenen dünyanın en büyük helal organizasyonudur. 26 -29  Kasım  2020  tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuar, Ticaret Bakanlığı başta olmak üzere ilgili tüm bakanlık, resmi kurum ve STK ların destekleri ile organize edilmektedir.

8.İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı ve 6.Dünya Helal Zirvesi ana açılış programının Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılması planlanmaktadır.

Katılımcı Profilleri

Neden Katılmalısınız?

Dünyanın en büyük Helal fuarında vitrine çıkarak uluslararası katılımcılara ürün ve üretim gücünüzü anlatabilir, 4 trilyon dolar hacmi bulunan Helal sektöründe ticari payınızı arttırabilirsiniz.

İçerisinde Helal gıda, turizm, finans, tekstil, ilaç ve kozmetik gibi bir çok sektörü bulunduran 7.İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı, tüm dünyaya markanızı gösterme imkanı yakalarsınız. Sektörün önde gelen firmaları ile pazarın yeni oyuncuları aynı çatı altında bir araya gelerek birbirlerini daha yakından tanıma ve potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtma fırsatını kaçırmayınız.

Helal Sektörünün dünyadaki gözdesi olan fuara, önemli iş yatırımcı platformları ile niteklikli profesyonel akını gerçekleşmektedir. Yeni ürünler bulmak, portföylerini genişletmek için helal fuarını tercih edecek bu firmalar ve şahıslar ile hızlı ve etkin iletişime geçme fırsatı bularak bayilik ağınızı genişletebilirsiniz.

Uluslararası akademisyenler, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen konferans programında sektör ile ilgili son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bakanlıklar, belediyeler, ilgili kamu kurumlarının yetkililerini birebir standlarında ziyaret edebilirsiniz.

Helal konusunda dünyanın en büyük organizasyonu olması sebebi ile 7.İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı  yerli ve yabancı medya sponsorlukları sayesinde uluslararası medyada önemli yansımalar elde etmektedir. Bu nedenle fuarımız prestijinize artı değer katacak önemli ortamlardan birisi olacaktır.

 


Helal Expo 2019 Genel Bakış

world2
ÜLKE
people
ZİYARETÇİ
firma
KATILIMCI
m2
5 m2
SERGİ ALANI
b2b
B2B TOPLANTISI
1_-01
1_-02

Helal Expo Tanıtım

Katkılarıyla

Destekleriyle

Lojistik Sponsorumuz

İstanbul Kongre Merkezi;

İstanbul Kongre Merkezi, dünya standartlarında teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve misafirlerine sunduğu benzersiz hizmet kalitesi ile uluslararası kongre ve organizasyon merkezidir.

EN / TR
8. İİT Helal Expo Fuarı 2019